О modnaKasta

modnaKasta - сообщество умных шоппоголиков.

Умови:

1. Період проведення акцій: щодня з 27.07.2015 до 31.07.2015. Час початку та закінчення проведення кожної окремої акції визначатиметься в конкурсному пості про таку акцію на сторінках в соціальних мережах: Facebook (https://www.facebook.com/modnaKasta) та вКонтакте (http://vk.com/modnakasta).
2. Організатор Акції - шопінг-клуб modnaKasta
3. Переможець акції буде визначений cеред учасників, що виконають умови акції
4. Акція буде проходити на всій території України
5. До участі в Акції запрошуються всі дієздатні громадяни України – учасники груп шопінг-клубу modnaKasta в соціальних мережах, які проживають на території України та в Період проведення Акції виконали всі умови і правила Акції (далі - Учасник Акції). У разі якщо переможцем акції стане неповнолітня особа, право отримати подарунок може бути передано її батькам (усиновлювачам) або піклувальникам за умови надання підтверджуючих документів. Додаткова інформація про кожну Акцію надається за телефоном +38044355 5555 в період проведення Акції та в період визначення переможців. Дзвінки сплачуються згідно з діючими тарифами.
6. Умови участі в Акції.
6.1. Бути учасником однієї із груп шопінг-клубу modnaKasta Вконтакте (https://vk.com/modnakasta) або Facebook (https://www.facebook.com/modnaKasta);
6.2. Поділитися конкурсним постом на своїй сторінці в соціальній мережі до встановленого у відповідному конкурсному пості часу.
7. Подарунки для Учасників Акції.
7.1. Серед Учасників Акції буде розіграно декілька подаруків. Кожного дня у кожному окремому конкурсному пості будуть названі подарунки Акції. Під розіграшем мається на увазі отримання можливості придбання товару за ціною - 1 грн., в тому числі ПДВ. Грошовий еквівалент вартості товару не видається.
8. Визначення переможця.
8.1. Переможця серед Учасників Акції буде визначено за допомогою сервісу Random.org.
9. Умови отримання подарунка.
9.1. Представник Організатора зв'яжеться з переможцем для повідомлення про перемогу, отримання необхідної інформації та узгодження подальших дій по отриманню подарунка (в т.ч. час, місце та спосіб вручення).
9.2. Обов’язковою умовою для отримання подарунка є надання Переможцем Акції представникові Організатора копії свого ідентифікаційного номеру платника податків. Відмова від надання копії ідентифікаційного номеру платника податків вважається відмовою Переможця Акції від отримання подарунку.
9.3. Подарунок буде вручений Переможцеві Акції протягом 1-го місяця з моменту оголошення результатів Акції.
9.4. У разі неотримання Переможцем Акції подарунка в узгоджений спосіб і в узгодженому місці протягом двох тижнів він втрачає можливість отримання такого подарунка і не матиме права вимагати від Організатора будь-якої компенсації.
9.5. Переможець Акції не може передати право отримання подарунку в рамках цієї Акції третій особі, за винятком випадків, встановлених в п. 5.
9.6. У випадку, якщо Переможець Акції протягом узгодженого терміну не отримає подарунок, Організатор має право обрати іншого переможця у відповідності до правил, зазначених вище.
9.7. Отриманий подарунок обміну та поверненню не підлягає. Організатор не несе гарантійні зобов'язання по подарунку, отриманому в рамках цих Акцій та на умовах, зазначених в цих Правилах.
10. Інші умови.
10.1. Організатор має право в односторонньому порядку доповнити чи змінити дані Правила. Повідомлення про доповнення або зміну Правил буде оголошено на офіційних сторінках шопінг-клубу modnaKasta Вконтакті (https://vk.com/modnakasta) та Facebook (https://www.facebook.com/modnaKasta).
10.2. Організатор не несе відповідальності за дії органів державної влади та інші незалежні від нього обставини, які можуть унеможливити виконання умов Акції.
10.3. Своєю участю в Акції всі Учасники Акції підтверджують свою згоду на безоплатне використання свого імені Організатором як Переможця Акції, а також на використання e-mail адреси; на проведення фото- та/або кінозйомки (відеозйомки) у випадку перемоги з їх участю в рамках Акції без відшкодування, а також підтверджують і надають згоду на те, що їхні імена та фотографії (як переможців) можуть бути опубліковані та використані Організатором безкоштовно в будь-яких друкованих, аудіо- та відеоматеріалах, що стосуються Акції, в рекламних цілях засобом і методами, які не порушують чинне законодавство України.
10.4. Учасники, які не дотримуються цих Правил, а також інших правил участі та здійснення покупок в шопінг-клубі modnaKasta, не можуть бути визнані переможцями Акції.
10.5. Своєю участю в Акції Учасники Акції підтверджують повну згоду з усіма умовами, викладеними в цих Правилах, а також зобов'язуються виконувати їх.